KONST / Litografier / Grafiskt blad 14245009
nr 1424 5009
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Dagmamman". Signerad, numrerad 65/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:00:23